Programy ksiegowe buchalter

Hallu Motion

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w tle Windows, są niezwykle funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są same firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania również oferty w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest moduł Płace. Pozwala on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten powoduje oraz na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że to być niezmiernie interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, które z nowych powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.