Program do firmy uslugowej

Program symfonia handel przydatny jest w sprzedaży. Najczęściej traktowany istnieje w przenośnych i niewielkich firmach. Program zajmuje się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwala na wykonywanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program obcuje z drukarkami, kasami finansowymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program gra w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a także współpracuje z bankami. Symfonia handel podawany jest w drugiego rodzaju firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie pozwala na budowanie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy zauważyć rodzaj oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego uwagi możemy działać raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zajmowania dostaw.

Program pozwala na umiejętne przeprowadzanie inwentaryzacji. Widoczna istnieje więcej funkcja przyśpieszonego wystawiania dokumentów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia pracę z bazą kontrahentów. Pracownik ma okazję rozwijania i edycję bazy kontrahentów. Klienci potrafią stanowić wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest prosty interfejs (wygląda ładnie także stanowi skłonny w obsłudze). Dzięki temu akcja z systemem jest szybka i ekonomiczna. Program symfonia handel pewno być dawany w spółkach, które nie są nowego sprzętu komputerowego. Dużym atutem programu symfonia handel jest mocna nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych ćwiczeń i kosztów.