Krajalnica

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wielkość i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak również słabe materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została wyprodukowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz sztukę maszyny. Artykuły z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały zbudowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo urządzona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy wybiera się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.