Dodatkowe obowiazki w pracy a wynagrodzenie

W bliskiej ofercie uważają się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona funkcji i ergonomia obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i specjalistyczne również daleko skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś kształcie a każdymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym narzędziem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych części suchego artykułu z ogromnych przestrzenie. Zostały zrealizowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i budujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.